Otevíráme již 19. skupinový kurz ATPL teorie

Právě pro Vás otevíráme další skupinový teoretický kurz ATPL(A)650 vhodný nejen pro zájemce o licenci ATPL(A), ale i pro zájemce o IR(A) a CPL(A). Kurz je určen pro držitele PPL a vyšší, kteří se chtějí ve své letecké kariéře vydat na profesionální dráhu nebo se posunout k přístrojovému létání.

Nový kurz otevíráme 27.11.2022 a umožňujeme i pozdější nástup. Pro zájemce o studium ATPL(H) teorie rádi připravíme částečně individuální studijní plán. Kurz je kombinací samostudia a navazujících konzultací pod vedením našich lektorů, kterými jsou odborníci z praxe, převážně zkušení piloti obchodní letecké dopravy a letový instruktoři.

Konzultace strukturujeme tak, aby byl věnován dostatek času dané problematice i Vašim dotazům. Výuka je v českém jazyce a probíhá pouze o víkendech, díky čemuž je možné studium u nás kombinovat  normálním životem. Rozvrh je sestaven do bloků logicky spojujících předměty, pro co nejjednodušší následnou přípravu na zkoušky na ÚCL. Jako podporu pro samostudium a nástroj testování využíváme náš vlastní eLearningový portál iSpring. Našim studentům nabízíme přístup k databázi ATPL testových otázek Aviation Exam na 6 nebo 12 měsíců za zvýhodněnou cenu.

Je pro Vás připraveno více jak 165 hodin konzultací a seminářů (požadované minimum je 65 hodin). Vyšší hodinová dotace konzultací znamená víc času na individuálnější přístup a prostor zajít v problematice do hloubky. Náš kurz zahrnuje 15 dle ÚCL povinných předmětů a nástavbové semináře (např. CRM a PBN), které Váš lépe připraví na praxi.

Seznam povinných předmětů:
Airframes and Systems
Instrumentation
Principles of Flight
Air Law
Operational Procedures
Meteorology
VFR Communication
IFR Communication
General Navigation
Radionavigation
Human Performance
Mass and Balance
Performance
Flight Planning
Knowledge, Skills and Attitudes (KSA)

Kurz je plánovaný na cca 10 měsíců (minimální doba potřebná ke splnění je 37 týdnů). Na celý kurz je maximální vyhrazená doba 18 měsíců, během kterých je nutné splnit všechny náležitosti.

Cena kurzu: 43.999, – Kč bez DPH

V případě zájmu, nebo pro více informací, nás kontaktujte na .

Alpha Aviation je renomovaná výcviková organizace, která Vás dovede k vysněné pilotní licenci.

This site is registered on wpml.org as a development site.